Холанд переписав історію АПЛ

Норвезький нападник досяг історичного рекорду

У матчі 8-го туру чемпіонату Англії «Вулвехемптон» - «Манчестер Сіті», який проходить у ці хвилини, Ерлінг Холанд відзначився своїм черговим голом у поточному сезоні. Забивши на 16-й хвилині гри, він зробив рахунок 2:0 на користь «містян». Із таким результатом завершився перший тайм зустрічі.

Для Холанда цей гол став 11-м в англійській Прем'єр-лізі сезону-2022/2023. Ерлінг зміг підкорити унікальне досягнення: став першим гравцем в АПЛ, хто забив у своїх чотирьох стартових виїзних матчах поспіль. Норвежець раніше в гостях відзначався в іграх із «Вест Хемом» (2:0), «Ньюкаслом» (1:1) та «Астон Віллою» (1:1).

Нагадаємо, у поточному чемпіонаті Англії на рахунку Холанда також одна гольова передача.

Ерлінг Холанд, як відомо, раніше був визнаний найкращим гравцем АПЛ за підсумками серпня.