Україна обіграла Словенію у непростому матчі та вийшла до чвертьфіналу ЧС

У 1/4 фіналу ЧС-2022 з socca Україна зіграє з Німеччиною чи Угорщиною

16 вересня відбувся матч 1/8 фіналу ЧС-2022 з Socca в угорському Будапешті. Україна переграла Словенію з рахунком 2:0 та вийшла до чвертьфіналу!

Раніше Україна стала переможцем групи F та вийшла до плей-оф із першого місця, а Словенія посіла у своїй групі друге місце.

Матч 1/8 фіналу вийшов непростим. Після голу синьо-жовтої команди на 18-й хвилині рахунок довго тримався слизьким. І лише забитий м'яч у порожні ворота наприкінці гри дозволив українцям перевести подих. Є перепустка до чвертьфіналу!

Голи забили Іван Гребенюк (18 хв) та Денис Хруль (40 хв).

Socca є різновидом міні-футболу, відрізняючись кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин.

В 1/4 фіналу суперником України буде переможець матчу Німеччина - Угорщина, який розпочнеться о 22:10.