Скандал у Італії. Судді VAR матчу Юве забули про гравця поблизу кутового?

Аркадіуш Мілік відправив м'яч у ворота, але арбітр матчу гол не зарахував

​Великий суддівський скандал стався у матчі 6-го туру чемпіонату Італії, в якому «Ювентус» вдома зіграв унічию з «Салернітаною» (2:2).

У першому таймі голи у гостей забили Антоніо Кандрева та Кшиштоф Пьонтек, і рахунок у Турині став 0:2. «Юве» відіграв один гол на початку 2-ї половини гри (відзначився Бремер). На 90+3 хвилині Леонардо Бонуччі не забив пенальті, але добив м'яч у ворота після відскоку (2:2).

І ось ключовий епізод. На 90+5 хвилині Аркадіуш Мілік відправив м'яч у ворота, зняв футболку, за що отримав другий гірчичник. Однак після аналізу ситуації від VAR суддя скасував гол через офсайд у Бонуччі! Табло зафіксувало підсумковий рахунок 2:2.

У цей час команди влаштували бійку на полі, і суддя роздав багато червоних карток, включаючи вилучення для коуча «б'янконері» Массіміліано Аллегрі.

Однак після матчу італійські журналісти опублікували картинку, на якій видно, що система VAR та головний суддя забули про Антоніо Кандреву, який знаходився поряд із кутовим прапорцем.

У колегії італійських суддів зізналися, що вони не мали картинки позиції Кандреви при ухваленні рішення про офсайд у Міліка.

ФОТО. Як побачила ситуацію бригада суддів VAR: Мілік нібито в офсайді