У одні ворота. Аякс познущався з Рейнджерс

Амстердамці стартували з великої домашньої перемоги

Команда Альфреда Схрьодера у зустрічі 1-го туру Ліги чемпіонів влаштувала на своєму полі справжній майстер-клас для шотландського «Рейнджерс». Ще до перерви м'яч тричі побував у воротах британців. 3:0. Такий проміжний результат був логічним, оскільки гравці «Аякса» у першому таймі володіли м'ячем 69% ігрового часу та завдали 11 ударів (6 - точних) по воротах суперників.

Після відпочинку перевага «Аякса» стала ще більшою - володіння м'ячем нідерландці змогли збільшити до 71%. Втім, забити їм вдалося ще лише один раз. У підсумку вийшло 4:0 - амстердамці гостей із Глазго просто не помітили.

В іншому матчі групи А у 1-му турі відносини між собою з'ясують «Наполі» та «Ліверпуль». «Аякс» 13 вересня у 2-му турі зіграє на виїзді з мерсисайдцями, а «Рейнджерс» прийме вдома неаполітанців.

Ліга чемпіонів. Група А. 1-й тур

«Аякс» - «Рейнджерс» - 4:0

Голи: Альварес, 17 (1:0). Бергхюйс, 32 (2:0). Кудус, 33 (3:0). Бергвейн, 80 (4:0).

«Аякс»: Пасвер, Ренсх, Бессі, Тімбер, Блінд (Баас, 82), Альварес (Санчес, 88), Тейлор, Кудус (Броббі, 89), Тадіч, Бергхюйс (Классен, 82), Бергвейн (Окампос, 82) .

«Рейнджерс»: Маклафлін, Таверньє (Кінг, 46), Голдсон, Сендс, Барішич, Ландстрем, Камара (Девіс, 78), Райт (Матондо, 46), Чолак, Кент, Тільман (Джек, 46).

Юрій Остроумов Sport.ua
По темі:

Футбол | 03 травня 2024, 07:44 17

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ