Україна посіла 11-те місце. Медальний залік мультиспортивного ЧЄ-2022

Збірна України здобула 22 медалі (5 золотих, 8 срібних, 9 бронзових)

У Мюнхені (Німеччина) 21 серпня завершився 2-й мультиспортивний чемпіонат Європи.

До програми об'єднаного чемпіонату входили змагання з 9 видів спорту: легка атлетика, пляжний волейбол, велоспорт, спортивна гімнастика, веслування на байдарках та каное, академічне веслування, скелелазіння, настільний теніс, тріатлон.

Успішним став виступ у Мюнхені збірної України, яка здобула 22 медалі (5 золотих, 8 срібних, 9 бронзових). У медальному заліку Україна посіла 11-те місце.

До топ-10 найкращих спортивних збірних континенту увійшли: Німеччина, Великобританія, Італія, Франція, Угорщина, Іспанія, Нідерланди, Польща, Румунія, Греція.

Для порівняння, у першому аналогічному ЧЄ у 2018 році, який приймали німецький Берлін та шотландський Глазго, Україна посіла 8 місце, виборовши 26 нагород (8-12-6).