Завершився чемпіонат Європи з пляжного волейболу

Переможцями турніру у жінок стала пара з Латвії, а серед чоловіків - дует зі Швеції

У німецькому Мюнхені сьогодні відбулися заключні матчі чемпіонату Європи з пляжного волейболу. Нагадаємо, що в жіночих змаганнях в ньому брали участь відразу три пари з України. Але дві з них зійшли з дистанції ще на груповому етапі, а сестри Інна та Ірина Махно програли суперницям в плей-оф на шляху до чвертьфіналу.

Щодо переможців і призерів Євро, то у жінок золоті нагороди виграли представниці Латвії Анастасія Кравченока/Тіна Граудіна, які у фіналі перемогли швейцарських спортсменок Ніна Брюннер/Таня Хюберлі 2:1 (18:21, 21:15, 15:11). В матчі за 3 місце пара із Нідерландів Катя Стам/Раїса Шюн (до речі, саме вони перейшли дорогу сестрам Махно) здолали іспанок Даніела Альварес/Таня Морено-Матвєєва 2:1 (19:21, 24:22, 15:11).

Серед чоловіків чемпіонами Європи стали волейболісти Швеції Давид Ахман/Джонатан Хелвіг. Вони у фіналі виявилися сильнішими за чеський дует Ондрей Перусік/Давід Швейнер 2:0 (21:16, 21:15). Бронзові нагороди дісталися норвежцям Андерсу Мол/Крістіану Сорум, які в поєдинку за 3 місце виграли у польських спортсменів Міхала Бриль/Бартоша Лосяк 2:0 (21:16, 21:17).