Збірна України перемогла Чехію на чемпіонаті Європи U-16

У заключному матчі збірна України зіграє за 13–14 місця

Чоловіча збірна України U-16 здобула перемогу в матчі за 13-16 місця на чемпіонаті Європи в Дивізіоні В. Кадетська команда з рахунком 83:75 перемогла однолітків зі збірної Чехії.

Українська команда лідирувала в рахунку протягом 32 хвилин, але гра була дуже близькою і її доля вирішилась лише наприкінці четвертої чверті. Збірна України продемонструвала гарний відсоток реалізації триочкових, закинувши 10 з 24 дальніх атак (41.7%), що стало одним з ключовим чинників для перемоги.

Найкращими в цьому матчі у складі української збірної стали Йяму, Лохманчук, Ситар та Сушкін, які на чотирьох набрали 55 очок.

У заключному матчі на турнірі в Софії збірна України зіграє у суботу, 20 серпня, об 11:30 проти переможця пари Угорщина - Румунія. Це буде гра за 13-14 місця.

Чемпіонат Європи U-16. Чоловіки, Дивізіон В

Матч за 13-16 місця. Софія, Болгарія

Чехія - Україна - 75:83 (15:20, 27:24, 22:22, 11:17)

Україна: Лохманчук 14 + 7 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення - 5 втрат, Сушкін 14 + 4 передачі, Йяму 14 + 8 підбирань, Ситар 13 + 7 підбирань, Колобов 4 + 5 передач (старт), Упир 7 - 4 втрати, Балюк 6, Король 5 + 2 блок-шота, Стрельцов 2, Кобилинський 2, Швидченко 2.

Микола Степанов Джерело: Федерація баскетболу України (ФБУ)