Українки Інна та Ірина Махно зуміли пробитися до раунду плей-оф Євро

Ще дві наші пари з пляжного волейболу припинили боротьбу за медалі на груповій стадії

У німецькому Мюнхені в ці дні проходить чемпіонат Європи з пляжного волейболу. На старт чоловічого і жіночого турнірів вийшли по 32 пари з різних країн.

Якщо серед чоловіків наших представників тут немає взагалі, то в жіночих змаганнях на груповій стадії від України виступало відразу три дуети. У групі В Інна та Ірина Махно спершу поступилися команді зі Швейцарії Менія Бентеле/Аноук Верге-Депре з рахунком 1:2 (25:23, 13:21, 11:15). А потім наші волейболістки зуміли перемогти спортсменок з Нідерландів Емма Пірсма/Мексим ван Дриль 2:0 (21:19, 25:23) і вийшли до плей-оф турніру.

Щодо двох інших українських пар, то вони програли по два матчі й припинили боротьбу за медалі. Так, у групі Е Валентина Давидова і Діана Луніна по черзі зазнали поразки від суперниць зі Швейцарії Есмі Бебнер/Зое Сара Верге-Депре 0:2 (14:21, 11:21) та представників Литви Єви Думбаусткайте/Герди Грудзінскайте 1:2 (21:19, 20:22, 13:15). В групі F Євгенія Баєва і Тетяна Лазаренко поступилися німецьким волейболісткам Карла Боргер/Юлія Суде 0:2 (13:21, 14:21) і італійкам Река Орсі Тот/Сара Бріденбах 1:2 (16:21, 21:19, 17:19).

Ігри першого раунду плей-оф у жіночому турнірі пройдуть 18 серпня, а фінальна гра та поєдинок за третє місце відбудуться 20 серпня.