Оцінки за Штурм – Динамо. Гол та асист: Циганков став MVP матчу

Пропонуємо ознайомитись з оцінками Sport.ua за поєдинок 3-го раунду відбору ЛЧ

У вівторок, 9 серпня, відбувся другий поєдинок 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, у якому грали австрійський «Штурм» Грац та київське «Динамо» (1:2 OT).

Команди зустрічалися у Граці на стадіоні «Грац-Лібенау». Перший матч тижнем раніше завершився перемогою киян із рахунком 1:0.

Господарі поля, забивши гол у першому таймі, зрівняли сумарний рахунок, і було призначено екстратайми. У додаткові 30 хвилин два голи для киян забили Вівчаренко та Циганков.

Хавбек Динамо Віктор Циганков став MVP матчу, маючи в активі гол+пас (оцінка 7.5).

Пропонуємо ознайомитись з оцінками Sport.ua за поєдинок 3-го раунду відбору ЛЧ.

Оцінки Sport.ua за матч Штурм - Динамо (1:2 OT)

Заміни «Штурма»: Любич - 5,0; Ланг - 5,5; Шнегг - 5,0; Фусейні - 5,0; Демаку - 5,0; Вельс - б/о.

Заміни «Динамо»: Караваєв - 7,0; Вівчаренко - 6,5; Ванат - 6,5; Гармаш - 6,0; Андрієвський - 6,0.