Привіт, Яремчук! Стало відомо, коли Динамо зіграє проти Бенфіки

Поєдинки киян у 4-му раунді кваліфікації відбудуться 17 та 23 серпня

Київське «Динамо», обігравши в Австрії «Штурм», вийшло у Q4 Ліги чемпіонів на португальську «Бенфіку», за яку виступає український форвард Роман Яремчук.

У вівторок, 9 серпня, відбувся другий поєдинок 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, у якому грали австрійський «Штурм» Грац та київське «Динамо» (1:2 OT).

Команди зустрічалися у Граці на стадіоні «Грац-Лібенау». Перший матч тижнем раніше завершився перемогою киян із рахунком 1:0.

Господарі поля, забивши гол у першому таймі, зрівняли сумарний рахунок, і були призначені екстратайми. У додаткові 30 хвилин два голи для киян забили Вівчаренко та Циганков.

Таким чином, «Динамо» вийшло в Q4 Ліги чемпіонів, де зіграє проти «Бенфіки» матч за путівку в груповий раунд Ліги чемпіонів. Поєдинки відбудуться 17 та 23 серпня. Перший матч буде для киян номінально домашнім, а гра у відповідь - гостьовою.