Покусані вовками. Рома розгромила Шахтар у товариському матчі

Римляни впевнено обіграли «гірників»

Донецький «Шахтар» у Римі на заповненому «Стадіо Олімпіко» провів товариський матч проти «Роми».

Римляни активно розпочали зустріч, постійно тримаючи у напрузі оборону донецького клубу. «Гірники» стримували натиск суперників до 19-ї хвилини, коли господарі розіграли швидку комбінацію із завершальним влучним ударом Пеллегріні.

Підопічні Жозе Моуріньо не зменшували обертів, і Трубіну щоразу доводилося демонструвати свою реакцію. Але й голкіпер «Шахтаря» був безсилий наприкінці тайму, коли Манчіні розстрілював ворота. А перед перервою Конопля, який намагався врятувати ситуацію, зрізав м'яч у власні ворота.

У першому таймі «гірники» запам'яталися хіба що фірмовим швидкісним проходом Мудрика та дальнім ударом Михайличенка.

Фото - ФК Шахтар

У другому таймі було створено менше гольових моментів. Але ті, що були, виникали біля воріт «Шахтаря». Своїми шансами скористалися Дзаньоло та Бове, які збільшили перевагу «Роми». Ще в одному епізоді донецький клуб врятувала поперечина. Від каркаса воріт м'яч відскочив у спину Пятова, а потім - у штангу.

5:0 - болюча поразка «Шахтаря». Але сподіватимемося, що тренерський штаб «гірників» зробить правильні висновки після поєдинку у Римі.

Товариський матч.

«Рома» - «Шахтар» - 5:0

Пеллегріні (19), Манчіні (41), Конопля (45+1, автогол), Дзаньоло (59), Бове (87)

Михайличенко (42)

«Рома»: Руї Патрісіу, (Свілар, 46, Боєр, 80), Манчіні (Бове, 65), Камбулла (Смоллінг, 46), Вінья (Ібаньєс, 46), Челік (Карсдорп, 46), Пеллегріні (Тріпі, 80), Матич (Крістанте, 46), Спінаццола (Ель-Шаараві, 58), Дібала (Афена-Г'ян, 80), Дзаньоло (Вейналдум, 65), Абрахам (Шомуродов, 80).

«Шахтар» (перший тайм): Трубін, Матвієнко, Конопля, Кривцов, Бондар, Джурасек, Кулаков, Судаков, Михайличенко, Мудрик, Вакула.

«Шахтар» (другий тайм): Пятов, Бондар, Кривцов (Козік, 61), Матвієнко (Кирюханцев, 76), Конопля, Корнієнко, Очеретько, Тотовицький, Бондар, Кащук, Сікан.