Україна у топ-5. Два золота здобули молоді українці у 4-й день ЄЮОФ-2022

Ольга Машаненкова фінішувала першою в бігу на 400 метрів з бар'єрами

У місті Банська Бистриця (Словаччина) триває ХVI літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ-2022).

28 липня, у 4-й змагальний день, українці вибороли ще 5 медалей (дві золоті та три бронзові).

Ольга Машаненкова здобула золото в бігу на 400 метрів з бар'єрами і принесла Україні першу медаль у легкій атлетиці.

У дзюдо українець Станіслав Корчемлюк виграв змагання у ваговій категорії до 81 кг.

Дві бронзи в Україні у басейні. У плаванні треті місця зайняли Денис Мялковський (200 м на спині) та Микита Кудінов (50 м в/c).

Представники України у спортивній гімнастиці Радомир Стельмах та Анна Лащевська зійшли на третє місце п'єдесталу в змаганнях змішаних пар.

У змаганнях беруть участь 3600 атлетів із 48 країн Європи. Україну на змаганнях представляють 46 спортсменів, які виступають у 6 із 10 видів спорту.

У синьо-жовтих в активі 9 медалей (4 золоті і 5 бронзових), і це 5-те місце в медальному заліку ЄЮОФ.