Жіноча збірна України посіла 4-те місце у 5-му турі Ліги націй 3x3

Чоловіча збірна України завершила 5-й тур на останньому 5-му місці

Жіноча збірна України U-23 зазнала поразки в матчі за третє місце п'ятого ігрового туру Ліги націй з баскетболу 3х3, який завершився в Каунасі.

Українська команда поступилась збірній Литві в овертаймі з рахунком 17:19. Українки весь матч вели, але дозволили суперницям зрівняти рахунок 17:17 і не реалізували останню атаку основного часу. В овертаймі литовки провели дві результативні атаки, вигравши матч.

Таким чином, жіноча збірна України стала 4-ю в 5-му турі Ліги націй. Чоловіча збірна України програла обидва матчі та завершила 5-й тур на останньому 5-му місці.

Україна: Олег Бондаренко 6, Яків Титов 4, Олександр Сидорук, Данило Соколенко 3

Україна: Олег Бондаренко 4, Яків Титов 9, Олександр Сидорук , Данило Соколенко 5

Микола Степанов Джерело: Федерація баскетболу України (ФБУ)
По темі:

Футбол | 03 жовтня 2024, 15:00 101

Виявляється, фанати «чорно-біло-синіх» мають претензії до віце-чемпіона України…