Жіноча збірна України з пляжного футболу програла Іспанії

Маємо дві поразки на старті

Сьогодні в другому поєдинку відбірного турніру Євроліги-2022 жіноча збірна України з пляжного футболу грала з командою Іспанії.

Після вчорашньої прикрої поразки від третього номеру рейтингу BSWW, збірної Англії (3:4), підопічні Юрія Клименка в португальському Назаре зустрічалися з іще грізнішим суперником - першою командою світу, Іспанією.

Українки чинили гідний опір фавориту, однак здобути перші очки в цьому турнірі їм усе ж таки не вдалося. Пропустивши по одному м'ячу в кожному з періодів, наші дівчата спромоглися відповісти лише одним влучним ударом - у виконанні Юлії Костюк.

У підсумку 1:3 - поразка збірної України.

Євроліга-2022 з пляжного футболу. Жінки. Дивізіон А. 2-й тур

Іспанія - Україна - 3:1
Голи
: Джессі (5), Лорена (22, 31) - Костюк (27).

Україна: Славич, Дехтяр, Гранат, Тихонова, Костюк, Кліпаченко, Випасняк, Василюк, Давиденко, Крамна.

Ще в одному матчі сьогоднішнього дня Англія в овертаймі переграла Чехію - 3:2. Збірні Португалії та Італії зустрінуться трохи пізніше.

Дивізіон А

Англія, Іспанія, Португалія, Україна, Чехія, Італія.

01.07. 1 тур. Англія - Україна - 4:3

02.07. 2 тур. Іспанія - Україна - 3:1

03.07. 3 тур. Чехія - Україна. 13.15

Час початку матчу - київський.

Ще два поєдинки групового турніру Євроліги-2022 українки проведуть в італійському Альгеро у вересні.

Володимир Клепач Джерело: Українська асоціація футболу (УАФ)