Піза не пройшла. В овертаймі став відомим останній учасник Серії A

«Монца» вперше у своїй великій історії зіграє у топ-дивізіоні

Завершилися перехідні матчі за путівку до італійської Серії A.

У першому поєдинку трьома днями раніше «Монца» перемогла «Пізу» з рахунком 2:1. Вирішальний матч протистояння пройшов 29 травня на домашній арені «Пізи».

Господарі поля швидко забили два голи (2:0), але гості зуміли відігратися і навіть забити ще один потрібний м'яч (2:2). Проте на 90-й хвилині відзначився гравець «Пізи» і перевів гру в овертайм (3:2).

У додатковий час успіх був на стороні гостей: два голи побувало у воротах господарів поля, і «Монца», команда Сільвіо Берлусконі, за рахунок перемоги в овертаймі (4:3 д.ч.) вперше у своїй великій історії зіграє у топ-дивізіоні.

З елітного дивізіону чемпіонату Італії вилетіли «Кальярі», «Дженоа», і «Венеція», їх замінять «Лечче», «Кремонезе» та «Монца».

Італія. Перехідні матчі

Гра-відповідь, 29 травня

Піза - Монца - 3:4 (д.ч.) [перший матч - 1:2]

Голи: Торрегросса, 1, Хермансон, 9 Мастіну, 90 - Мачін, 20, Гюткьєр, 79, 101, Марроне, 96.