Змінив перебіг гри. Клопп зізнався, що сказав гравцям Ліверпуля у перерві

Головний тренер «Ліверпуля» прокоментував перемогу над «Вільярреалом» у ЛЧ

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу над «Вільярреалом» (3:2) у півфінальному матчі-відповіді ЛЧ:

«Я дуже поважаю «Вільяреал» за те, як вони грали у першому таймі. Я не розмовляв зі своїми гравцями про те, чи зможуть вони грати фізично весь матч так, як вони грали в першому таймі. Ми обговорювали, як нам покращити свою гру, щоб знайти вихід із ситуації.

У перерві я сказав хлопцям, що у другому таймі вони мають зіграти краще, ніж у першому. Я попросив своїх помічників знайти приклад того, що ми зробили правильно у першому таймі, але вони не змогли цього зробити. Тоді я сказав хлопцям, що вони повинні шукати вільні зони, грати гнучкіше і перестати дарувати м'яч їхнім гравцям, які використали персональну опіку.

Я дивитимусь другий півфінал. Фінал буде грандіозним незалежно від того, з ким доведеться грати. Я б не сказав, що маю переваги. Хто заслуговує на перемогу більше, той і переможе».