ЧС зі снукеру. Відомі всі пари чвертьфіналістів

У «Крусиблі» залишилися 8 найсильніших гравців

В англійському Шеффілді триває Чемпіонат світу зі снукеру. Напередодні завершилися ще два матчі другого раунду змагань.

Джадд Трамп впевнено лідирував у зустрічі з Ентоні МакГіллом. Перша сесія матчу завершилася внічию (4:4), причому суперники оформили по одній сотенній серії. А друга пройшла під диктовку Трампа: він дозволив Стівену взяти лише 2 фрейми і перед початком вирішального відрізка мав комфортний відрив - 10:6.

Проте шотландець дав справжній бій іменитому супернику! Гравці обмінялися сотеними брейками, після чого Ентоні взяв три партії поспіль (усі - з великими серіями) і впритул підібрався до Трампа - 11:10. Той, втім, не дозволив зрівняти рахунок і переміг - 13:11. Зазначимо, що на рахунку Джадда - 4 півсотенні серії та 2 сенчурі, тоді як Ентоні записав у свій актив 6 півсотенних та 3 сотенні брейки.

Ніл Робертсон не зумів пробитися до чвертьфіналу нинішнього Чемпіонату світу, але увійшов до історії. У матчі з Джеком Лісовськи він зумів оформити максимальний брейк і став восьмим гравцем, якому це вдалося зробити у «Крусиблі».

У першій сесії суперники по черзі вигравали по 1-2 фрейми, причому австралієць - з великими серіями. У результаті на першу велику перерву пішли за рівного рахунку - 4:4. Другу сесію краще провів Лісовськи. Він почав із двох поспіль сенчурі та зумів зберегти відрив у два фрейми - 9:7. У третій частині поєдинку Робертсон кинувся в погоню. У 19-й партії він оформив максимум, у 20-й наздогнав англійця, у 21-й вийшов уперед - 11:10. Суперники обмінялися партіями і Ніл опинився за крок від перемоги - 12:11. Однак два наступні фрейми залишилися за Джеком - 13:12. Таким чином, Робертсон завершив сезон із чотирма титулами, але й з черговою невдачею у «Крусиблі». Нагадаємо, після виграного ЧС-2010 він жодного разу не сягав навіть півфіналу.

Чемпіонат світу. 1/16 фіналу (16-21 квітня):

Марк Селбі - Джеймі Джонс - 10:7
Янь Бінтао - Кріс Вейклін - 10:6
Баррі Хокінс - Джексон Пейдж - 7:10
Марк Вільямс - Майкл Вайт - 10:3
Кайрен Вілсон - Дін Цзюньхуей - 10:8
Стюарт Бінем - Лю Хаотянь - 10:5
Ентоні МакГілл - Ліам Хайфілд - 10:7