Бензема дотиснув. Реал зробив великий камбек і вирвав перемогу в Севільї

Мадридський клуб дуже близький до тріумфу в чемпіонаті Іспанії

17 квітня у матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії зустрічалися «Севілья» та «Реал».

Програючи у два м'ячі після першого тайму, Реал зробив великий камбек і вирвав перемогу (3:2).

Переможний гол наприкінці гри, на 90+2 хвилині, забив форвард мадридців Карім Бензема.

«Реал» набрав 75 ​​пунктів і впевнено лідирує у турнірній таблиці з відривом у 15 очок від «Барселони», «Севільї» та «Атлетіко» (по 60 балів).

Ла Ліга. 32-й тур

Севілья - Реал - 2:3

Голи: Ракітіч, 21, Ламела, 25 - Родріго, 50, Начо, 82, Бензема, 90+2.

Севілья: Буну, Акунья (Гудель, 62), Дієго Карлос, Кунде, Хесус Навас, Гомес (Олівер Торрес, 46), Ракітіч, ​​Хоан Хордан, Корона (Аугустінссон, 62), Марсьяль (Мір, 41), Ламела (Окампос, 72).

Реал: Куртуа, Васкес (Начо, 82), Алаба, Едер Мілітау, Карвахаль, Модріч (Асенсіо, 82), Камавінга (Родріго, 46), Кроос, Вінісіус Жуніор, Бензема (Діас, 90), Вальвер.

Попередження: Марсіяль, 39, Дієго Карлос, 81, Олівер Торрес, 83 - Камавінга, 31, Начо, 78, Діас, 90.

Суддя: Фернандес (Іспанія)

Getty Images/Global Images Ukraine

Микола Степанюк Sport.ua
По темі:

Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів