НАГЕЛЬСМАНН: «У другому таймі Мюллер мав робити рахунок 2:0»

Форвард «Баварії» Томас Мюллер вважає, що команда заслуговувала на перемогу

Головний тренер «Баварії» Юліан Нагельсманн прокоментував поразку у двоматчевому протистоянні 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти «Вільярреалу» (0:1, 1:1):

«У нас був чудовий момент у першому таймі, коли не забив Джамал Мусіала. У другому таймі Томас Мюллер мав робити рахунок 2:0. Нам не пощастило. «Вільярреал» грав у обороні дуже дисципліновано та глибоко. А наприкінці ми пропустили контратаку.

Перший матч став ключовим. Там ми й програли це протистояння. Ми провели поганий матч на виїзді. Сьогодні грали дуже добре. Це був один із найкращих наших матчів за останні місяці».

Нападник «Баварії» Томас Мюллер:

«Важко пропускати наприкінці після такої гри. Завдяки підтримці наших вболівальників ми намагалися давити й давити із самого початку. Але цього не вистачило. Ми повинні краще грати біля чужих воріт.

Якщо брати до уваги тільки сьогоднішній матч і не брати до уваги першу гру, ми повинні були впевнено проходити далі. Важко прийняти цей результат. Навіть не знаю, що сказати».