Бензема витягнув за вуха! Челсі створив камбек, але овертайм виграв Реал

Неймовірне протистояння побачили глядачі у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Неймовірне протистояння побачили глядачі у чвертьфіналі Ліги чемпіонів між «Реалом» та «Челсі».

Перший матч тиждень тому виграв на виїзді «Реал» (3:1) та мав солідну фору перед другою домашньою грою.

Лондонському клубу вдалося зробити неймовірний камбек та забити потрібні три голи в Мадриді! У гостей забитими м'ячами відзначилися хавбек Мейсон Маунт, захисник Антоніо Рюдігер та нападник Тімо Вернер.

Однак удача все ж таки посміхнулася команді зі столиці Іспанії. Рятівний гол для галактікос на 80-й хвилині забив Родріго (1:3), і арбітрам довелося призначити додатковий час.

Героєм для «Реала» став неймовірний форвард Карім Бензема, який відзначився на 96-й хвилині. Саме француз був автором хет-трику у Лондоні, а до того знищив «ПСЖ» трьома голами за тайм.

І хоча «Реал» програв матч (2:3 д.ч.), саме галактікос вийшли до півфіналу ЛЧ. Там іспанський клуб зіграє проти переможця пари «Ман Сіті» - «Атлетіко» (1:0 у першій грі, друга пройде 13 квітня).