Опоненти для Ярмоленка і Маліновського. Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи

У швейцарському Ньоні пройшло жеребкування останніх трьох стадій турніру

18 березня о 14:30 за Києвом у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування 1/4, 1/2 та фіналу Ліги Європи.

У жеребкуванні взяли участь 8 команд-переможців 1/8 фіналу ЛЄ. Суперників дізналися два українських легіонери.

Англійський «Вест Хем» у цю стадію пройшов за рахунок голу в овертаймі у ворота «Севільї» від українського вінгера Андрія Ярмоленка. У чвертьфіналі «молотобійці» зустрінуться з командою «Ліон» (Франція).

Італійська «Аталанта» з хавбеком Русланом Маліновським за вихід до півфіналу посперечається з клубом РБ «Лейпциг» з Німеччини.

Фінал Ліги Європи пройде 18 травня в іспанській Севільї на арені «Рамон Санчес Пісхуан».

Ліга Європи 2021/22

1/4 фіналу, 7 і 14 квітня

1. РБ Лейпциг (Німеччина) - Аталанта (Італія)
  2. Айнтрахт (Німеччина) - Барселона (Іспанія)
  3. Вест Хем (Англія) - Ліон (Франція)
  4. Брага (Португалія) - Рейнджерс (Шотландія)

1/2 фіналу, 28 квітня та 5 травня

1. Переможець пари 1 - Переможець пари 4
  2. Переможець пари 3 - Переможець пари 2

Фінал, 18 травня (Рамон Санчес Пісхуан, Севілья)

Микола Степанюк Sport.ua
По темі:

Футбол | 18 травня 2024, 01:50 0

Чаплі посідають перше місце у Східній конференції, у Західній лідирує Реал Солт-Лейк