Мессі та Мбаппе – аут. Реал здійснив камбек і вибив ПСЖ, хет-трик у Бензема

Господарі поля спочатку пропустили гол, але у другому таймі відзначилися тричі

9 березня в Мадриді пройшов матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Реал» і «ПСЖ».

У лютому парижани виграли перший поєдинок вдома (1:0) і мали фору перед грою у відповідь.

Матч розпочався для господарів поля невдало. Галактікос спочатку пропустили гол від Кіліана Мбаппе (асист у Неймара). Однак у другому таймі Карім Бензема відзначився тричі та став героєм протистояння!

Здійснивши камбек та перемігши суперника (3:1), «Реал» вибив «ПСЖ» з Ліги чемпіонів і вийшов у чвертьфінал турніру.