Володимир ШАРАН: «Враження про новачків позитивне»

Наставник «Миная» – про новобранців команди

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран висловив думку про зимових новачків команди.

«Враження про них є позитивним. Хоча не всі готові повною мірою, треба ще доопрацьовувати у фізичному плані. Адже хтось приєднався до нашої команди під час збору, а хтось хворів по п'ять-сім днів, через що випадав із обойми.

А от щодо психології впевненості додали здобуті наприкінці збору перемоги в спарингах. Після них настрій у хлопців добрий. Розумію, що за період перебування у Туреччині були важкі матчі, у яких підопічні грали по одному тайму. У двох же заключних поєдинках - із узбецькою «Согдіаною» та «Агробізнесом» провели на полі більше ігрового часу», - сказав Шаран.

Денис Шаховець Джерело: Metaratings
По темі:

Футбол | 05 травня 2024, 07:00 24

Два попередні матчі суперників цієї весни завершилися з однаковим рахунком 4:1 на користь гірників

Футбол | 05 травня 2024, 01:32 0