ВІДЕО. Футболістка збірної Нової Зеландії зробила хет-трик у власні ворота

Мейкайла Мур тричі вразила ворота своєї команди ще у першому таймі матчу проти США

25-річна захисниця «Ліверпуля» та збірної Нової Зеландії Мейкайла Мур відзначилася незвичайним антирекордом у поєдинку Кубка SheBelieves, який щорічно проходить у США.

У матчі проти національної команди США Мур відзначилася хет-триком... у власні ворота. Мейкайла забила три автоголи на 5-й, 6-й та 36-й хвилинах зустрічі, зробивши рахунок 3:0 на користь збірної США. Після цього невдачливу футболістку було замінено. Матч завершився перемогою США з рахунком 5:0.

Незважаючи на невдалий виступ, головний тренер збірної Нової Зеландії Йітка Клімкова міцно обійняла Мейкайлу. «Кожен гравець має складні ігри. У Мур сьогодні був важкий день», - зазначила Клімкова.

Михайло Шаповалов Джерело: Twitter