Гол+пас. Луїс Адріано видав чудовий матч у чемпіонаті Туреччини

Колишній форвард «Шахтаря», схоже, все ще багато на що здатен

34-річний бразильський нападник Луїс Адріано, котрий в Україні відомий за виступами у складі «Шахтаря», сьогодні видав шикарний матч у рамках турецької Суперліги за «Антальяспор» проти «Малатьяспора».

У цій грі команда Адріано на виїзді відсвяткувала перемогу із рахунком 2:1, а бразилець доклав зусиль до обох м'ячів своєї команди.

На 7-й хвилині Адріано підстеріг помилку захисників «Малатьяспора» і відзначився дебютним голом за «Антальяспор», а на 59-й хвилині Луїс асистував іншому екс-футболісту «Шахтаря» - опорнику Фернандо, котрий з недавніх пір також грає за «Антальяспор».

Нагадаємо, Луїс Адріано, якому у квітні виповниться 35 років, підписав контракт із «Антальяспором» до липня 2023-го.