Олімпіада-2022. Україна посіла 7 місце у жіночій естафеті

Олімпійськими чемпіонками стали біатлоністки збірної Швеції

У середу, 16 лютого, на біатлонному стадіоні в китайському Чжанцзякоу в рамках Олімпійських ігор 2022 відбулася жіноча естафета.

Збірну України представляли Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Олена Білосюк. Петренко, Меркушина та Білосюк свої етапи провели ідеально в плані стрільби, не використавши жодного запасного патрона. А ось Юлія Джима заробила коло штрафу на лежці й ледве уникла зайвих метрів дистанції після стрільби стоячи.

На фінішному колі Олена Білосюк вела боротьбу за 7 місце з чешкою Люсією Харватовою та зуміла випередити суперницю. Цей результат є найкращим для нашої команди на біатлонному турнірі у Пекіні.

Олімпійськими чемпіонками стали біатлоністки збірної Швеції, срібні медалі здобули представниці Олімпійського комітету Росії, а бронзові нагороди вибороли німецькі спортсменки.