ВІДЕО. Ми можемо ще краще! Як Гвардіола відреагував на розгром Спортінга

Головний тренер «Манчестер Сіті» прокоментував перемогу в матчі ЛЧ

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над «Спортінгом» (1:0) у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

«Деякі гравці зіграли нижче за свої можливості. Деколи ми дуже легко втрачали м'яч, але реалізація сьогодні була на висоті. У перші 7 хвилин ми могли бачити, наскільки гарний «Спортінг». Повірте, різниця в класі команд не така велика, як показує рахунок.

«Спортінг» - фантастична команда. Вони є чемпіонами Португалії. Я знаю, наскільки вони добрі. Я дуже задоволений результатом, тому що ми зробили великий крок до чвертьфіналу.

Ми зіграли лише один матч. Досягли фантастичного результату. Але попереду ще одна гра. Гравці знають мене. Ми можемо грати краще. Зрозумійте правильно: я неймовірно радий цьому результату, але ми можемо грати краще».