Анонс Олімпіади на 16 лютого. Коли та в яких видах виступлять українці?

Sport.ua представляє анонс 12-го дня ОІ-2022 спільно з FAVBET

Анонс Олімпіади на 16 лютого. Коли та в яких видах виступлять українці?

Sport.ua у спецпроекті «Україна на Олімпіаді в Пекіні» спільно з FAVBET анонсує 12-й день змагань у Китаї.

16 лютого у 12-й день Олімпійських ігор 2022 у Пекіні буде розіграно 8 комплектів медалей. Нагадаємо, що різниця у часі для України становить 6 годин, тому всі змагання відбудуться у першій половині дня за Києвом.

Головні ставки FAVBET на Олімпіаді у Пекині-2022

Україна має два медальні шанси на 16 лютого. Перший з них - жіноча естафета у біатлоні.

Жіноча естафета розпочнеться о 09:45 за Києвом. Українська команда отримала 9-й стартовий номер, а склад за етапами виглядає так: Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Олена Білосюк.

Перші стартові номери мають: Франція (1), ОКР (2), Швеція (3), Норвегія (4), Німеччина (5), Білорусь (6), Італія (7), Чехія (8).

Getty Images/Global Images Ukraine. Юлия Джима

У лижних гонках пройдуть командні спринти. Від України заявлені Юлія Кроль та Марина Анцибор (у жінок), Олексій Красовський, Руслан Перехода (у чоловіків).

У гірськолижному спорті у чоловіків у слаломі виступить українець Іван Ковбаснюк. У стартовому листі першої із двох спроб українець перебуває під 67-м стартовим номером серед 88 заявлених.

У чоловічому хокеї заплановані матчі 1/4 фіналу: зіграють США - Словаччина (06:10), ОКР - Данія (08:00), Фінляндія - Швейцарія (10:40), Швеція - Канада (15:40). Також відбудеться матч за третє місце у жінок: Фінляндія - Швейцарія (13:30), повторення складу чоловічого матчу.

Яка країна виграє медальний залік Олімпіади-2022

У шорт-треку на дистанції 1500 м заявлена українська спортсменка Уляна Дуброва. Вона побіжить у 6-му чвертьфіналі під номером 5.

У фрістайлі відбудеться фінал у лижній акробатиці у чоловіків. Від України у фіналі мають право виступати: Олександр Абраменко (чемпіон Пхенчхана-2018) та Олександр Окіпнюк.

Обидва впевнено пройшли кваліфікацію днем раніше, а от Дмитру Котовському не вистачило балів для виходу у фінал.

Перша фінальна спроба призначена на 13:00, а вирішальний другий стрибок розпочнеться о 14:00.

Getty Images/Global Images Ukraine. Александр Окипнюк

У 12-й день, 16.02.2022, буде розіграно 8 комплектів медалей:

Пекін-2022: повний календар на 16 лютого

Виступи українців у 12-й день Олімпіади-2022:

Телетрансляції Олімпіади - на каналі UA:Перший.

📺 Відеотрансляція
Микола Степанов Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 23 лютого 2025, 11:29 2

Український захисник вийшов на заміну у матчі з «Вест Гемом»

Коментарі