Перевернули гру за 8 секунд до кінця! Прометей переміг Унікаху

Підопічні Гінзбурга впевнено виграли три чверті, а четверта виявилася важкою

В іспанському чемпіонаті «Унікаха» зараз зірок з неба не хапає, але є досвідченим єврокубковим бійцем, перемога над яким дає, крім очок, чимало впевненості. Тому баскетболісти «Прометея» хотіли розпочати другий груповий етап з перемоги, тим більше, що дебютувати потрібно було вже давно - через розбірки з «Хапоелем» і коронавірус довелося пропустити немало, а інші команди вже встигли зіграти в групі по два матчі.

Здавалося, що перемога в матчі нікуди не дінеться, а гра вийде легша, ніж з тими ж ізраїльтянами. Підопічні Гінзбурга всю гру вели в рахунку, дозволивши суперникам вийти вперед за три перші чверті буквально два-три рази, причому швидко відновлювали статус-кво.

Але в четвертій чверті чи то сил не вистачило, чи розслабилися. Лідер іспанців Брісуела почав бомбардувати український кошик триочковими внаслідок чого за п'ятнадцять секунд до кінця рахунок став 66:69. Здавалося, що навіть овертайму буде досягти неможливо, але знову за справу взявся, як і в раунді плей-ін, Доу - його триочковий кидок плюс зароблений і реалізований штрафний кардинально змінили настрій на паркеті і в залі. Відігратися іспанці не зуміли.

70:69 - початок хороший, але вже в четвер наступна гра з бельгійським «Остенде».

Фото - Flashscore

Ліга чемпіонів ФІБА. Другий груповий етап.

«Прометей» (Слобожанське, Україна) - «Унікаха» (Малага, Іспанія) - 70:69 (17:14, 17:13, 20:19, 16:23).

«Прометей»: Кеннеді (10 очок + 7 підбирань + 6 перехоплень), Лукашов (6+3+0), Петров (4+4+1), Стефенс (1+4+2), Беліков (0+1+0), Білан (5+4+2), Доу (19+7+3), Харрісон (19+2+1), Липовий (6+5+1), Мішула (0+0+0), Тихонов, Климов.

«Унікаха»: Баррейро (2+2+2), Брісуела (24+3+1), Альберто Діас (2+2+1), Кравич (0+0+1), Франсіс Алонсо (5+0+0), Абромаїтіс (9+8+1), Муні (13+2+3), Рубен Герреро (6+7+0), Нзоса (0+0+0), Карлос Суарес (0+3+0), Бутель (8+4+3).

Палац Спорту «Юність» (Запоріжжя, Україна).

ПРОМЕТЕЙ - УНІКАХА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Сергій Рип'юк Sport.ua
По темі:

Бокс | 19 травня 2024, 01:00 32

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років