ЧЄ-2022 з біатлону. Труш прорвався до топ-20 у гонці переслідування

Усі українці покращили свої стартові позиції

У суботу, 29 січня, у німецькому Арбері в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування.

Українці після проваленого спринту не мали шансів поборотися за медалі, проте персьют вони можуть внести собі в актив. Найкращим у складі нашої збірної став Віталій Труш, який після старту з 55-ї позиції фінішував 20-м.

Тарас Лесюк дістався фінішу 22-м, а Андрій Доценко посів 35 місце. Усі українці покращили свої стартові позиції та набрали очки у загальний залік Кубка IBU.

Дворазовим чемпіоном Європи став переможець індивідуальної гонки Сверре Дален Аспенс. Норвежець видав найкращий чистий час переслідування та здобув упевнену перемогу. Срібну медаль виборов росіянин Пьотр Пащенко, а скарбничку збірної Німеччини ще однією бронзою поповнив Лукас Фратцшер.