Australian Open. Українки дізналися імена суперниць у першому колі

У Мельбурні відбулося жеребкування Відкритого чемпіонату Австралії

Українські тенісистки дізналися суперниць у першому колі Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Усі вони волею жеребу потрапили у верхню половину сітки.

Першій ракетці України Еліні Світоліній (№16 WTA), яка вже вдесяте зіграє в основі австралійського «Шолома», протистоятиме Фіона Ферро з Франції (№104 WTA).

Із суперницями інших українок можна ознайомитись нижче:

Марта Костюк (№50 WTA) - Діан Паррі (Франція, №117 WTA)

Ангеліна Калініна (№51 WTA) - Джессіка Пегула (США, №22 WTA)

Даяна Ястремська (№102 WTA) - Медісон Бренгл (США, WTA 59)

Варто зазначити, що найскладніша суперниця на папері дісталася Калініній, проте раніше вона двічі вигравала у Пегули. Для Ангеліни це дебют в основній сітці Australian Open.

Нагадаємо, Світоліна двічі виходила до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Австралії (у 2018 та 2019 роках), а рекордом Костюк та Ястремської є третє коло змагань.

Раніше Леся Цуренко вийшла у фінал кваліфікації Australian Open. Усі решта українців провалили відбір на мейджор.

Денис Шаховець Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 21 січня 2026, 06:23 0

20 січня відбулися матчі 7-го туру ЛЧ, каноніри вийшли напряму до 1/8 фіналу

Коментарі