Переможний дебют Миколенка. Евертон переграв Халл Сіті в Кубку Англії

Віталій програв верхову боротьбу, що призвело до пропущеного м'яча

8 січня відбувся матч 1/32 фіналу Кубка Англії між командами «Халл Сіті» та «Евертон».

Український захисник Віталій Миколенко дебютував за «Евертон», вийшовши в основному складі команди.

Дебют вийшов не найуспішнішим. На 1-й хвилині Віталій порушив правила на фланзі (вже на 15-й секунді), а потім під час подачі штрафного програв повітря, і його команда пропустила гол. На той момент минуло лише 45 секунд після старту матчу.

Проте потім «Евертон» заволодів ініціативою та забив два голи ще до перерви. Господарі поля відігралися у другому таймі (2:2), і було призначено додатковий час.

Віталій Миколенко провів на полі весь матч, включаючи екстратайми. На 45+1 хвилині українець отримав жовту картку. Перемогу ірискам в екстратаймі приніс точний удар Ендроса Таунсенда (3:2). «Евертон» вийшов до 1/16 фіналу Кубка Англії.

Миколенко заробив високу оцінку 7.7 за версією WhoScored. Це третя оцінка в «Евертоні» після Андре Гомеша (8.0) та Ентоні Гордона (7.8). А веб-портал SofaScore загалом видав українцеві найкращий бал серед усіх гравців «ірисок». Нарівні з автором переможного гола Андросом Таунсендом Миколенко отримав оцінку 7.4.