Під снігом та без глядачів. Баварія зазнала поразки від Борусії М

Глядачі не були допущені на трибуни через пандемію коронавірусу

7 січня о 21:30 відбувся матч 18-го туру Бундесліги між командами «Баварія» та «Боруссія» М.

На початку поєдинку йшов сніг. Глядачі не були допущені на трибуни через пандемію коронавірусу.

Господарі поля зазнали несподіваної поразки з рахунком 1:2. Усі голи були забиті у першому таймі. На гол Роберта Левандовськи гості відповіли двома м'ячами: відзначилися Флоріан Нойхаус і Штефан Лайнер.

На 75-й хвилині на поле у ​​господарів поля вийшов Пауль Ваннер. Німецький хавбек у віці 16 років та 15 днів став наймолодшим гравцем клубу в матчах Бундесліги.

Баварія зберігає лідерство в турнірній таблиці (43 очки), Боруссія М посідає 11-те місце.