Урош ВЕЛЕПЕЦЬ: «Поки що ми не в тій формі, щоб боротися за високі місця»

Наставник українських біатлоністок – про результати підопічних у першому триместрі

Головний тренер жіночої збірної України з біатлону Урош Велепець оцінив виступ підопічних у спринтерській гонці на четвертому етапі Кубка світу у французькому Ансі.

«Є прогрес у Блашко, є стабільність у Білосюк. Поки що не в тій формі, щоб боротися за найвищі місця, але стабільність показує вже у кількох гонках, і у стрільбі, і по ходу. Тішить, що на останніх 500 метрах вона відіграла чотири позиції.

Завдання було на фініші відіграти якнайбільше місць, і тому трохи зменшила темп. Але показала, що є однією із найшвидших фінішерок.

Блашко - трохи кращий хід, ніж минулого року. Раніше мучилася, зараз уже непогано. Шкода, що був цей промах, за 15-те місце могла б поборотися», - сказав Велепець.

Денис Шаховець Джерело: Суспільне Спорт
По темі:

Бокс | 19 травня 2024, 07:20 5

Олександр переміг британця за підсумками 12 раундів та став абсолютним чемпіоном світу