Жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Давай наново! Дивитися онлайн LIVE

Повторне жеребкування ЛЧ відбудеться у Ньоні 13 грудня о 16:00 за Києвом

У понеділок, 13 грудня, о 16:00 за Києвом у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньоні відбудеться повторне жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Через технічні помилки УЄФА вирішив провести жеребкування наново, о 16:00 за Києвом.

У жеребкуванні візьмуть участь 16 клубів:

Перед жеребкуванням утворено два кошики: один - з переможцями груп (сіяні), другий - з командами, які посіли другі місця (несіяні).

Передбачено кілька обмежень. В 1/8 фіналу не можуть зіграти представники однієї асоціації, а також команди, які виступали в одному квартеті на груповому етапі. Переможці груп є сіяними та проведуть матчі-відповіді 1/8 фіналу вдома.

Нагадаємо, УЄФА ухвалив рішення скасувати правило виїзного гола. Якщо після закінчення основного часу матчу у відповідь рахунок за сумою двох зустрічей виявиться рівним, будуть призначені два додаткові тайми по 15 хвилин. Якщо у додатковий час команди голів не заб'ють або ж відправлять у ворота однакову кількість м'ячів, тоді для визначення переможця в парі буде призначено серію 11-метрових.