Люка Бресель виграв Scottish Open

У фіналі бельгієць переміг Джона Хіггінса

У валлійському Лландіно завершився Відкритий чемпіонат Шотландії зі снукеру. Перемогу на турнірі святкував Люка Бресель.

Півфінали, на відміну від чвертьфінальних поєдинків, пройшли без особливої ​​напруги.

Ронні О'Салліван, склалося таке враження, не налаштувався на матч із Джоном Хіггінсом. Втім, і шотландець провів чудовий поєдинок. Три серії «+70» та сенчурі дозволили йому виграти у Ронні п'ятий із шести поєдинків у календарному 2021 році - 6:1. Тим не менш, у очних зустрічах перевага поки що залишається за О'Салліваном - 36-33.

Люка Бресель не менш легко обіграв Ентоні МакГілла. Бельгієць віддав супернику лише один фрейм за рахунку 5:0. У сьомій партії Ентоні набрав 54 очки за підхід, але все одно програв (1:6). Таким чином Люка вдруге поспіль вийшов у фінал рейтингового турніру. Минулого тижня він поступився Чжао Сіньтуну у фіналі UK Championship.

Правду кажучи, і фінал пройшов «в одні ворота». Бресель почав дуже чудово і виграв першу півсесію з рахунком 4:1. З таким самим рахунком виграв і другу, причому у восьмій партії оформив свою першу (!) сотенну серію на турнірі. Тож суперники пішли на велику перерву за рахунку 6:2 на користь бельгійця. А після відновлення гри взяв ще два фрейми і опинився за крок від перемоги - 8:2. Втім, Хіггінс не здавався - він виграв три партії, однак відрив був дуже великий, і в 14-й партії Люка знову зробив сотенний брейк - 9:5.

Джон Хіггінс програв четвертий поспіль фінал цього сезону! А Бресель завоював другий титул у кар'єрі (перший він заробив на Відкритому чемпіонаті Китаю у 2017). До того ж, він піднявся в топ-16 світового рейтингу.

Нагадаємо, що вже 13 грудня в англійському Ковентрі стартує наступний рейтинговий турнір - Світовий Гран-прі.