У першому турі Суперліги Білий Барс виграв у Альтаїра

Матч 1-го туру Суперліги був зіграний 10 грудня

У матчі 1-го туру Суперліги 10 грудня «Білий Барс» виграв у «Альтаїра» з рахунком 3:2.

У першому періоді команди обмінювалися моментами, по черзі атакуючи ворота один одного, але реалізувати їх не вдалося.

У другому періоді «Білий Барс» реалізував більшість - Дмитро Попережай обіграв Микиту Терлецького, направивши шайбу в порожній кут воріт. «Альтаїр» не давав скидати себе з рахунків і створював моменти у відповідь біля воріт Василя Полгородника. Гостям вдалося досягти мети - перший гол в історії клубу на рахунку Веніаміна Трандафілова, який роздрукував ворота білоцерківців та зрівняв рахунок. На перерву команди пішли на рівні.

У завершальній двадцятихвилинці Микита Буценко вивів «Альтаїр» уперед - 2:1. Господарі не віддали ініціативу гри, Юрій Качан закинув шайбу та зрівняв рахунок на табло. «Білий Барс» не зменшив обертів і повернув собі перевагу у грі - Микита Лєсніков забив третій гол команди. Матч завершився з рахунком 3:2.

Хокей. Суперліга

Білий Барс (Біла Церква) - Альтаїр (Дружківка) - 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

Шайби: 1:0 Попережай (Геворкян, більш.), 26:39; 1:1 Трандафілов, 35:07; 1:2 Буценко (більш.), 48:07; 2:2 Качан, 52:12; 3:2 Лєсніков (Олексюк), 54:47

Білий Барс: Полгородник (Суліма); Попережай - Качан - Куцевич, Наливайко - Алексюк, Лєсніков - Удовиченко, Собко - Брага, Невіров, Кузьменко - Степанов - Собченко, Геворкян - Грицюк

Альтаїр: Терлецький (Печорін); Кочетков - Коренчук - Буценко, Раскін - Ігнатенко, Сидоренко - Трандафілов - Крикля, Мельник - Папуна, Дубський - Яйлов - Ханенко, Реснянський, Олійник - Кобиков - Мельник

Микола Степанюк Джерело: Хокейна Суперліга