Scottish Open: Трамп та Селбі не пробилися до чвертьфіналу

Ронні О'Салліван пройшов далі

У валлійському Лландіно триває Відкритий чемпіонат Шотландії зі снукеру. Напередодні було зіграно матчі 1/8 фіналу.

Ронні О'Салліван провів непростий поєдинок із Джеймі Джонсом. Суперники не відпускали один одного більше, ніж на один фрейм, але в підсумку перемогу святкував Ронні - 4:3. Зазначимо, що усі свої партії він виграв із серіями «+60».

Марк Селбі склав повноваження переможця Scottish Open. А оскільки він вигравав турнір два роки поспіль, його серія на чемпіонаті Шотландії налічувала 17 матчів без поразок! Проте Ентоні МакГілл зумів зупинити Марка, обігравши його вперше із Чемпіонату світу-2015. Ентоні виграв три стартові фрейми, але Селбі зумів зрівняти рахунок. Втім, остання партія залишилася за МакГіллом. До речі, Селбі зробив 3 півсотенні серії та два сенчурі, проте цього не вистачило для перемоги.

За схожим сценарієм розвивався і матч Джадд Трамп - Девід Гілберт. Девід вів у рахунку 3:0, причому у другому фреймі зробив захід на максимум, але не забив 13-й червоний. Трамп відігрався, а у напруженому вирішальному фреймі вдачливішим був Гілберт - 64:56 та 4:3 у матчі.