Олексій БЄЛІК: «У першому таймі захисники Шахтаря були розслаблені»

Експерт висловився про розгромну перемогу донецького клубу

Відомий у минулому футболіст Олексій Бєлік прокоментував результат матчу УПЛ «Шахтар» - «Львів» (6:1).

«Заслужена перемога «Шахтаря» за рахунок яскравого та впевненого другого тайму. Що стосується гри в першому таймі, то нешвидка гра, коли Марлон та Матвієнко володіють м'ячем та готують атаку, зазвичай вона впливає на інтенсивність гри. Це у першому таймі вплинуло на розслабленість захисників, бо м'яч, який пропустили гравці «Шахтаря», став результатом боротьби захисту не зі стовідсотковою віддачею.

Було відчуття, що Матвієнко, Марлон та Додо в якихось моментах думали, що навіть якщо ми програємо боротьбу вгорі чи внизу, гравці «Львова» не зможуть забити м'яч», - сказав Бєлік.

Максим Гаптар Джерело: Футбол 1/2/3