Гравець Олімпіка: «У матчі з Металістом нам не зарахували чистий гол»

Артем Цурупін незадоволений рішенням суддів у поєдинку з харківським клубом

29-річний український півзахисник донецького «Олімпіка» Артем Цурупін прокоментував результат матчу з «Металістом» (0:3) у поєдинку 19-го туру Першої ліги.

«Рахунок не по грі. Так, наприкінці ми провалилися в обороні та пропустили два голи. Але, якщо взяти картину всього матчу, то ми не заслужили поразки з таким рахунком. Прикро… Гра зіграна, нічого не зробити.

Ми добре розпочали гру, однак у середині першого тайму «Металіст» нас підтиснув, і почали виникати моменти. Наш голкіпер у багатьох епізодах був на висоті. У Харкові дуже сильна команда, швидкі та технічні фланги. Сьогодні було багато подач. У них високі нападники. Усі три голи нам забили головою.

Мені більше все ж таки сподобався перший тайм у нашому виконанні. Другу половину зустрічі ми провели менш стабільно: так, були хороші відрізки, але ми зовсім кидали грати. Момент зі скасованим голом навіть нема чого коментувати. Нам не зарахували чисте взяття воріт», - вважає Цурупін.

(момент із незарахованим голом на відео з 5:05)

Михайло Шаповалов Джерело: ФК Олімпік Донецьк