ФОТО. «Було холодно». Буффон згадав свій дебют за збірну Італії

Рівно 24 роки тому голкіпер вийшов на поле у поєдинку проти національної команди Росії

43-річний воротар «Парми» Джанлуїджі Буффон згадав про свій дебют за національну збірну Італії, який відбувся 24 роки тому.

29 жовтня 1997 року Італія на виїзді грала з Росією у межах першого поєдинку плей-оф відбору до ЧС-1998. В основному складі матч розпочав голкіпер Джанлука Пальюка, але ще у першому таймі він отримав травму та був замінений на 19-річного Буффона на 32-й хвилині.

Поєдинок завершився нічиєю 1:1. На 49-й хвилині рахунок відкрив Крістіан Вієрі, а на 51-й хвилині автогол у свій пасив записав Фабіо Каннаваро.

«24 роки тому безперечно було холодно...», - прокоментував Буффон фото з того пам'ятного матчу.

У поєдинку у відповідь Італія обіграла Росію з рахунком 1:0 і вийшла до фінальної частини ЧС-1998. У воротах італійської команди весь матч відіграв Перуцці.

Загалом Буффон провів за національну збірну Італії 176 матчів.

Михайло Шаповалов Джерело: Instagram