Юрій МОРОЗ: «Перший забитий м'яч Шахтаря вибив нас із колії»

Наставник «Чорноморця» розповів, чого не вистачило його команді у матчі із донецьким грандом

Головний тренер «Чорноморця» Юрій Мороз висловився про матч 1/8 фіналу Кубка України проти «Шахтаря», в якому його команда поступилася з рахунком 0:3.

«Я розділив би гру на два тайми. У першому таймі ми чинили опір. Не можу сказати, що мали можливості забити, але намагалися, грали на контратаках, були надійними в грі в обороні. Але в другому таймі хлопцям, мабуть, не вистачило сил. Перший пропущений м'яч вибив команду з колії. Давайте не забувати про рівень суперника, все ж таки в «Шахтарі» хлопці більш майстерні та сильніші індивідуально. Сьогодні наша команда не мала того контролю м'яча, який ми весь час вимагаємо. У перерві ми просили команду трохи додати в русі, особливо коли володіємо м'ячем. Також просили більше грати через фланги», - сказав Мороз.

Денис Шаховець Джерело: Футбол 1/2/3