Шлях для Фонсеки відкритий. Конте відмовився очолити Ньюкасл

Екс-тренер «Шахтаря» нині називається претендентом № 1 на пост головного тренера «сорок»

Чемпіон Італії минулого сезону Антоніо Конте, який здобув цей титул разом з «Інтером», а потім покинув клуб, відповів відмовою на пропозицію нових власників «Ньюкасла» очолити цей клуб у разі звільнення Стіва Брюса.

Конте дав зрозуміти, що готовий повернутися до роботи тільки в проекті, з яким зможе претендувати на перемоги в топ-турнірах, в той час, як нинішні «сороки» є аутсайдером АПЛ.

У зв'язку з цим, головним фаворитом на посаду головного тренера «Ньюкасла» у разі відставки Брюса, в пресі називається колишній коуч «Шахтаря» Паулу Фонсека, котрий нині сидить без роботи після відходу з «Роми».

Згідно з останньою інформацією, переговори між Фонсекою та представниками «Ньюкасла» знаходяться на просунутій стадії.

Олексій Сливченко Джерело: The Sun
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Інші види | 08 грудня 2025, 06:47 0

У вирішальному матчі збірна Польщі переграла команду Мексики з рахунком 3:1

Коментарі