ВІДЕО Махач після гри. Гравці і тренери Поділля і Олімпіка влаштували бійку

Вирішальний гол на 90+6 хвилині забив для гостей Максим Літовченко

Великий конфлікт виник після матчу 11-го туру Першої ліги між гравцями і тренерами «Поділля» і «Олімпіка» (0:1).

Вирішальний гол на 90+6 хвилині забив для гостей Максим Литовченко. Після свистка про закінчення гри голкіпер «Поділля» агресивно побіг до судді, а гравці «Олімпіка» намагалися йому перешкодити. Мабуть, претензія господарів поля до судді полягала в тому, що було компенсовано 5 хвилин, а гол забитий аж під кінець 6-ї.

У підсумку матч завершився бійкою в центрі поля за участю представників команд. У протоколі матчу значиться, що футболісти «Олімпіка» Іван Білий і Владислав Рибак отримали червоні картки на 90+8 хвилині гри.

ВІДЕО конфлікту: дивитися на YouTube (у кінці відеозапису матчу)

Микола Степанюк Sport.ua
По темі:

Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву