Вернидуб взяв Мадрид! Шериф завдав сенсаційної поразки Реалу

Два голи побувало у воротах галактікос, на що господарі поля відповіли одним

28 вересня відбувся матч 2-го туру Ліги чемпіонів, в якому «Реал» Мадрид сенсаційно програв «Шерифу» з Тирасполя (1:2).

«Шериф» шокував Мадрид. Команда українського тренера Юрія Вернидуба забила гол «Реалу» в першому таймі, відзначився Джасурбек Яхшибоєв. У другому таймі господарі поля зрівняли рахунок - Карім Бензема забив з пенальті.

Однак «Шериф» забив ще один гол наприкінці матчу, на 90-й хвилині точно в дев'ятку відправив м'яч Себастьян Тілль. Юрій Вернидуб переміг в Мадриді, і «Шериф» очолює групу ЛЧ, набравши 6 очок з 6!