ЛЕСЮК: «Вдалося поліпшити свої стартові позиції, тому гонкою задоволений»

Український біатлоніст – про друге місце в гонці переслідування на ЛЧУ

Біатлоніст збірної України Тарас Лесюк прокоментував друге місце в гонці переслідування на літньому чемпіонаті України в Чернігові.

- Загалом, непогано пройшла гонка. Швидкість була середньою. Ходом сьогодні не можу сказати, що дуже добре себе почував. Учора було трохи краще за відчуттями. Задоволений більш-менш стрільбою. По таких погодних умовах досить непогано, порівняно з суперниками. Тому скажу, що гонка вийшла більш-менш хороша в мене. Вдалося покращити свої стартові позиції, тому, переважно, задоволений цим перс'ютом.

- На період до виїзду на наступні збори які плани?
- Морально відпочити... Морально і фізично. Налаштуватися на роботу. Загалом, нічого особливого. Трішки побути в домашній атмосфері.

- Коли ви потім повертаєтеся в Україну?
- Ми їдемо в Рамзау до 26 жовтня. Потім повертаємося в Україну, проводимо декілька днів тут і 30-го вирушаємо на вкатку.

Денис Шаховець Джерело: Український біатлон
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Інші види | 08 грудня 2025, 06:47 0

У вирішальному матчі збірна Польщі переграла команду Мексики з рахунком 3:1