АПЛ. Ярмоленко ледь не врятував Вест Хем від поразки від Манчестер Юнайтед

Кріштіану Роналду знову забив

Відбулися ще два матчі в рамках п'ятого туру АПЛ. «Манчестер Юнайтед» в драматичному матчі на виїзді обіграв «Вест Хем» - 2:1. Переможний гол Джессі Лінгард забив на 89-й хвилині. Після цього на 95-й хвилині «Вест Хем» отримав право на пенальті, але Марк Нобл не забив його.

Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 68-й хвилині замість Ніколи Влашича. В той момент рахунок був 1:1. Саме українець заробив пенальті, який не забив Нобл.

«Вест Хем» - «Манчестер Юнайтед» - 1:2
Голи: 1:0 - 30 Бенрахма, 1:1 - 35 Роналду, 1:2 - 89 Лінгард.

«Вест Хем» - Фабіаньскі, Цоуфал, Огбонна, Зума, Крессуелл, Форнальс, Влашич (Ярмоленко, 68), Соучек, Райс, Бенрахма (Лансіні, 88), Боуен (Нобл, 90+4).

«Манчестер Юнайтед» - Де Хеа, Ван-Біссака, Варан, Магуайр, Шоу, Погба (Лінгард, 73), Фред (Матіч, 88), Бруну Фернандеш, Мактоміні, Роналду, Грінвуд (Санчо, 73).

Незабитий пенальті: Нобл 90+5

В іншому матчі дня «Лестер» несподівано на виїзді програв «Брайтону» з аналогічним рахунком - 1:2.

«Брайтон» - «Лестер» - 2:1
Голи: 1:0 - 35, пенальті Мопе, 2:0 - 50 Велбек, 2:1 - 61 Варді.

«Брайтон» - Санчес, Даффі, Данк, Велтман, Кукурелья, Марч (Мвепу, 62), Лаллана, Біссума (Модер, 79), Велбек (Берн, 70), Троссард, Мопе.

«Лестер» - Шмейхель, Рікарду Перейра, Вестергор, Сеюнджю, Бертран (Кастань, 68), Ндіді, Тілеманс, Сумаре (Іхеаначо, 75), Медісон (Лукман, 46), Барнс, Варді.

Попередження: Велтман (20), Ндіді (44), Санчес (90).