Тренер Альянса: «Хочемо закріпитися в лідируючій групі»

Юрій Ярошенко – про третю перемогу поспіль

Здобувши третю перемогу поспіль, «Альянс» піднявся на четверте місце в Першій лізі.

Головний тренер «Альянса» Юрій Ярошенко розповів, що допомогло його підопічним зробити такий ривок.

«Відповідь проста: кропітка робота над поліпшенням індивідуальних якостей футболістів та удосконалення командних дій.

Що стосується поєдинку 9-го туру з «Гірником-Спортом», то вивчаючи суперника, ми звернули увагу на те, що він підсідає в другому таймі. Це можна пояснити тим, що група літніх новачків не готувалася в складі команди. Тому установка була такою: постаратися забити швидкий гол, потім грати по рахунку і контролювати хід подій на полі, а після перерви підвищити темп і дотиснути візаві. Цей план спрацював по максимуму. Після другого забитого м'яча хлопці зловили кураж і довели рахунок до розгромного 4:0.

Що далі? Радує, що в наступному турі зможемо розраховувати на капітана команди Костянтина Пікуля, який пропускав матч з «Гірником-Спортом» через хворобу.

Постараємося закріпитися в лідируючій групі, а про плани на сезон дізнаємося у клубного керівництва вже після закінчення осінньої частини чемпіонату».

У наступному турі Першої ліги «Альянс» зіграє на виїзді з «Кременем». Поєдинок відбудеться 27 вересня.

Денис Шаховець Джерело: Metaratings