Вольовий погром. Луїш Каштру вдало дебютував в чемпіонаті Катару

Колишній тренер «гірників» привів «Аль-Духаїль» до першої перемоги в новому сезоні

Напередодні команда португальського екс-тренера «Шахтаря» Луїша Каштру «Аль-Духаїль» провела перший матч нового сезону в чемпіонаті Катару.

«Аль-Духаїль» в гостях розгромив з рахунком 4:1 «Аль-Хор», хоча саме суперник команди Каштру відкрив рахунок в поєдинку, причому вже на 4-й хвилині.

«Гравці «Аль-Духаїля» зуміли проявити терпіння, хоча ми могли б зіграти трохи швидше. Добре, що нам вдалося зрівняти рахунок до перерви, адже у нас було багато моментів. Думаю, в перші 45 хвилин ми створили мінімум 14 можливостей для взяття воріт, а у суперника було від сили 5 шансів забити. Це доводить, наскільки сильна команда «Аль-Духаїль» в атаці, і в другому таймі ми заслужили перемогу. Можливо, результат говорить, що матч для нас був легким, але висока температура зробила гру фізично дуже складною», - сказав Каштру.

Нагадаємо, Луїш Каштру офіційно був представлений наставником «Аль-Духаїля» в середині серпня.