Радукану розповіла про медперерву в останньому геймі фіналу US Open

Емма не хотіла її брати, але за правилами кров потрібно було зупинити

Чемпіонка US Open Емма Радукану розповіла про медичну перерву в останньому геймі фіналу проти Лейли Фернандес.

Відзначимо, що британка розбила коліно за рахунку 30:30 при подачі на матч, а після медичного тайм-ауту завершила зустріч перемогою (6:4, 6:3).

«Вона пробила приголомшливий бекхенд по лінії. Я гналася за м'ячем щосили. Впала. Серйозно розсікла коліно. Я не хотіла зупинятися, тому що боялася, що зіб'юся з ритму перед подачею на брейкпойнт. Але я не могла грати - мені не дозволили, бо кров юшила. Суддя сказала, що потрібно відразу ж обробити.

Під час перерви я просто думала про те, які схеми буду використовувати. Відігравати брейкпойнт після 2-3-хвилинної перерви непросто. Але мені вдалося зіграти чіпко», - сказала Радукану.

Володимир Клепач Джерело: US Open